Tiltakozunk az érdi utak állapota miatt

Szabóné

/ #21

2013-02-05 00:12

Én nem vagyok érdi lakos, de minden nap Érden járok keresztül dolgozni. Több levelet váltottam a csatornázás ügyfélszolgálatával az utak állapotáról (helyre állítás, útnál magasabb csatorna fedelek)
A válasz a következő volt:
"A kivitelező válaszát továbbítanánk Önnek:
"A Kossuth u. helyreállítása 2012.11.30-ig készül el.A Zámori úton a fedlapok az érvényben lévő szabvány szerint lettek beépítve, a megengedett tűréshatáron belül."
Remélem, válaszunk megelégedésére szolgál.
Üdvözlettel,
Varga-Bognár Georgina
ügyfélszolgálati asszisztens
Ügyfélszolgálat
Érd és Térsége Szennyvízelvezetési Program
2030 Érd, Alispán utca 4.
Telefon: (06-80) 63-00-36 ""
Újabb levél részemről 2013. jan.24-én:
Válaszukat köszönöm, de nem tudom elfogadni.
A Kossuth Lajos utcában a körforgalomtól a templomig tartó szakaszon a mai napig nem készült el az útburkolat helyreállítása.
A Zámori úton a kiálló csatorna tetőkre pedig húztak egy réteg aszfaltot fokozatosan megszüntetve a szint külömbséget.
Vajon ki vette át a munkát?
A válasz:
Tisztelt Ügyfelünk!

Köszönjük megkeresését, melyet haladéktalanul továbbítottunk a témakör felelősének, hogy az ő közreműködésével pontos és szakszerű visszajelzést adhassunk Önnek.
A projekt megvalósításával kapcsolatos információk pontos követése érdekében minden ilyen feljegyzést, kérdést és észrevételt dokumentálunk, és a szakterület válaszát is rögzíteni fogjuk.
Kérem szíves türelmét és megértését: igyekszünk a lehető legrövidebb időn belül válaszolni.
Minden levelet másolatban elküldtem az Önkormányzatnak is, onnan semmi visszajelzés.
No komment. Várjuk a tavaszt, mert hátha tényleg nem lehet aszfaltozni télen. Habár az első levélből nem ez derült ki.