A Magyar Holokauszt-2014 Emlékbizottság részére

Apáthy István

/ #161

2013-02-02 17:20

Na, Kedves Barátaim!

Mint írtam volt anno - mint a petíció elindítója - a mi demokráciánk szerint meghagyom mindenkinek a hozzá szólás lehetőségét, ellentétben bizonyos más emberek - és itt hangsúlyozom, emberekre és nem népcsoportokra gondolok, még mielőtt valaki félre magyarázná! Megtehetem, hogy moderálom a hozzá szólásokat!
Úgy döntöttem viszont,hogy elég a provokációkból, aki tud mocskolódás nélkül társalogni, maradhat, aki csak provokálni akar, annak a hozzá szólásait törlöm!
Ezenkívül szeretném - nevek említése nélkül - jelezni egyes hozzá szólók felé, hogy a petícióban én nem találtam zsidó gyűlöletet, ám egyes hozzá szólók viselkedése ki mondottan ki hangsúlyozza a Magyargyűlöletet és ezt nem tűrhetem tovább!!! Sem mint a TÉGY A MAGYARGYŰLÖLET ELLEN MOZGALOM koordinációs bizottságának tagja, de mint a hazáját, a nemzetét szerető magyar emberként sem !!!
A "Lukrécia" fedő nevű hozzá szólónak pedig üzenem, próbálj meg a nevedre való hivatkozással legalább nőiesnek tűnő hozzá szólást elő adni!

Tehát,még egyszer:

Aki provokálni, mocskolódni van itt, annak továbbiakban törlöm a hozzá szólását!!!

Apáthy István