Tiltakozás a botrányosan állatellenes jogszabályok ellen

PZs.

/ #16 Segélykérés Debrecenből +

2013-01-20 10:37

Kulcsár Sándorné segélykérése:

HÁt...igen...sajnos a Magyar Zsuzsa által írt levél igaz:-(
Ez, ami most itt van Debrecenben és országszerte, nem a szilveszter következménye:-(
Őrült nagy összefogás kellene ahhoz, hogy megbírkózzunk ezzel a helyzettel...sajnos kormányunk a legrosszabb időpontban tette ezt az emberekkel:-(
Sok embernek, aki eddig felelősséggel tartottak 1-2 kutyát, most ez chippeztetés az oltásokkal már elviselhetetlen terhet jelent, hiszen van, ahol már a gyerekeknek sincs mit enniük:-(
Ne akarjatok meggyőzni, pontosan tudom, hogy akkor sem ez a megoldás, hogy sorsára hagyom, kidobom a teherré vált állatot:-(
Mi is a megoldás akkor?:-(
Itt, ahogy Zsuzsa írta csak az összefogás segíthet, hiszen a menhelyek tele vannak...már a gyepmesteri telepek is...:-(, ami ugye, mint tudjuk nem jellemző...és biztosan nem is lesz így sokáig:-((
Aki teheti, segítsen ismerősének, barátainak, ha tudja, hogy szükségük van rá pl a chippeztetésben, az állatok ellátásában...:-(
Nagyon utópisztikus dolog szerintetek azt képzelni, hogy ez megvalósulhat?
Nagyon kellenének az ideiglenes vagy végleges örökbefogadók is ...Nélkülük nem tudunk segíteni már mi sem:-(
Lassan minden napra jut egy alom kiskutya:-(...a kifejlett, de nem beteg, nem sérült kutyáknak esélyük sincs már a befogadásra:-(, mikor már a sérült, leromlott állapotú kutyáknak is úgy koldulunk egy zugot:-(, ahol biztonságban gyógyulhatna....
Nem tudom mi lesz, hogyan tovább, de szeretném, ha segítenétek most ebben a véget nem érő küzdelemben:-(
...és akkor most a cicákról nem is beszéltem:-(, akik legalább annyit szenvednek, mint a kutyák, csak ők nem a chipp miatt:-(
Köszönöm, hogy elolvastatok!