A közoktatásért!


Vendég

/ #43 Re:

2013-01-11 21:38

#26: hiszti a köbön -

Nincs kréta a suliban?

Táblafilc. Nincs. Illetve még valamennyi a múlt évről. Ha elfogy, nem fogunk tudni venni. Továbbá: nincs pótfesték a nyomtatóhoz, a tönkrement számítógépeket hónapok óta nem javíttathatjuk. Újat nem vehetünk. A válasz: csak az alapbérre van pénz, a többit felejtsük el, hacsak nincs saját bevételünk. Ami nincs, mert elsejétől a helyi önkormányzat elvette (pl. bérleti díjak), mondván: Ő az üzemeltető épülettulajdonos, akkor az Övé.

Nincs fűtés?

Fűtés (még) van, de már fizetési felszólítást kaptunk. És az áramszámlákra is. És a vízdíra is.

Nem tudtok órát tartani?

Én spec. egy üres teremben a földön ülve kabátban is tudok. Ezt használják ki.

Nem kaptok fizetést??

A múlt évi törvényes járandóságok egy részét nem kaptuk meg. És nem is fogjuk, csak esetleg akkor, ha a bíróságra megyünk.

Akkor lázadozzatok, ha probléma lesz! Amíg nincs ne vetítsétek előre a gondokat!

18 éve vagyok a pályán, de ilyen fejetlenséggel, szervezetlenséggel, ugyanakkor pökhendi, akarnok oktatásiránytásai hozzáállással és az oktatási rendszer ilyen szintű leépítésével még nem találkoztam.

Az oktatási rendszert jelen pillanatban a benne dolgozó "közmunkások" (helyi kormánytisztviselők, technikaiak és pedagógusok) lelkiismere tartja egyben.