Tárgyalásokat a felsőoktatásért!


Vendég

/ #120 Re: Re: Re: Re:

2012-12-21 23:42

#116: danibusz - Re: Re: Re:

Kedves Danubiusz!

1) Engem nem az érdekel, kinek mennyi pénze van, hanem, hogy egy egyetemista mit akar és tud kihozni magából. Attól, hogy gyűlölködsz, nem mész előbbre!! Ne gyűlölködésbe vesztegesd az energiáidat, hanem tanulj, és előbbre fogsz jutni! A hit (elsősorban magadban) nagyon sokmindenre képes! A nélkül pedig ugyanott fogsz vegetálni, csak más okból, akármilyen kormány is könnyíti, vagy nehezíti az életedet!

2) A kutatóknak lehetőségük van ösztöndíjjal külföldre menni és hazajönni, így is lehet "világhírnevet" szerezni.

3) Higyj amit akarsz rólam, de azért egy külföldi posztdoktori ösztöndíjhoz kell diploma, tehát voltam egyetemista. Mindenesetre nem személyeskedni szeretnék ezen a fórumon, de az ilyen beszólásokra kénytelen vagyok reagálni. Szerinted egy fidesz bérenc írna olyat, hogy nem 100%-ig elégedett az intézkedésekkel úgy általában (csak azzal nem ért egyet, hogy gyakorlatilag azért megy a tüntetés, hogy a hülyék szelektálatlanul bekerüljenek az egyetemekre, fizessük nekik a képzést és utána lelépjenek)?