Ott Voltunk. Virtuális Békemenet Magyarországért

Egy aggódó honfitárs

/ #978

2012-12-11 10:42

Sziasztok!

Emberek!! Ennyire ne nyálazzátok a kormány seggét! Egyik sem jobb a másiknál. Az lehet, hogy szimpatizáltok vele. De el kell mondjam, hogy nem élek jobban, mint 4 éve... Gondolom, most mindenki azt hiszi, hogy MSZP-s vagy valamelyik balos párt mellett vagyok, de meg kell nyugtatnom mindenkit, hogy nem. Magyarországon jelenleg nincs olyan politikai erő, amely meg tudná csinálni.

Lehet itt elmúlt nyóc' évezni, meg minden mást. Egyik politikai párt sem jobb a másiknál.

Néztem a híradásokat, hogy mennyien mentek el az egyes tüntetésekre. Mindenhol sokan voltak. A híradások eltérő számokat adtak közre, ezért ezzel nem is kell foglalkozni. Ez majd a választásokon fog eldőlni 2014-ben, hogy valójában ki mögött mennyien fognak állni százalékban.

Magyarországnak egyetlen egy problémája van: Megosztottság!

Ahelyett, hogy mindenki segítené a másikat... ehelyett megpróbálunk keresztbe tenni egymásnak. Úgy látszik, hogy csak ehhez értünk.

Lehet itt libázni, komcsizni, narancsozni, cigányozni, zsidózni... meg mi egymást, csak sajnos ezzel nem jutunk előrébb!! Sőt egyre hátrébb sorolódunk...

Ennyit akartam mondani. Nem akartam megbántani senki. Tiszteletben tartom mindenki politikai hovatartozását.

Tisztelettel