Tiltakozunk az előzetes regisztráció ellen!!!

István

/ #21 Re: Re: Aláírom...

2012-11-01 18:32

#20: Vendég2. - Re: Aláírom...

Én lennék kötekedő? Éppen azt írom, hogy nekem mindegy. Ha úgy kell, akkor regisztrálok, de regisztráció nélkül is szavaztam, választottam eddig is. Jó, mondjuk nem rajongok az ötletért, de ha ez kell, hát legyen. Nem érzem, hogy korlátozna bármiben is. A lábtörésre vonatkozó jókívánságát köszönöm, örülök, hogy a gerincesek közé sorolt. Szeretném megnyugtatni, én sem kívánok rosszabbat Önnek!  Pár évtized már mögöttem van, eddig még nem szenvedtem csonttörést, de ami késik nem múlik, pláne, ha ilyen jószándékú honfitársak segítenek.  Nem értem mi köze van a lábtörésnek a regisztrációhoz, pláne a 2014-es választásokhoz, sajnos elvesztettem a gondolatmenetét. Talán a lábtörést kizáró okként jelölte volna meg a törvényjavaslat? Megszűnne a mozgó urna?

Tisztelettel várom az urna szóra beugró újabb szójátékát. Kis időt kérek, mert az "aljább" szó nem szerepel az értelmező  szótárban(régi kiadás). A " menjen a csába" felszólításnak részemről semmi akadálya, amennyiben az Ön személyében egy ápolt, kultúrált Hölgyet van szerencsém tisztelni(bár az írása nem ezt sugallta)ez már csak helyszín kérdése.

Nálad vagy nálam?