Sintértelep helyett Menhely!

234

/ #260 Re: Re: Re: Re:

2012-08-23 01:12

#14: - Re: Re: Re:

ne haragudj, de szerinted melyik állatvédő"szedi meg magát kurvára" ??? Ha egyszer beleolvasnál egy általad is említett állatvédelmes posztba, rájönnél, h egy-egy állat mentése, tartása mennyi pénzbe kerül. Az állatvédők még a saját pénzüket sem kímélve mentik, tartják és rehabilitálják ezeket az állatokat, azon túl, hogy az összes idejüket ennek szentelik. Sőt, ha beleolvasnál néha egy-egy ilyenbe, láthatnád, hogy rengetegszer segítenek embereknek is. És hidd el, a legtöbb azok közül, akik pénzt küldenek egy-egy ilyen menhelynek, csoportnak, nem a tehetősebbek közül valók, hanem akár az utolsó forintjukat adják oda. Nem egyszer lehet olyanról sem olvasni, hogy a saját állatok mellé még plusz ideiglenesbe befogad az illető pár kutyát, pedig neki is épp alig van mit enni.
Megértem a problémádat, de ahogy egy előttem hozzászóló is írta, az embereknek annyival több előnyük van, h tudnak beszélni, ismerik a lehetőségeiket..ami a mai világban valóban nem feltétlenül egy nagy segítség, de még midnig jóval több, mint amit pl egy pórzára vert, vagy kidobott kutya, cica tehet. Másrészről az állatoknál nem csak a lakhatás és a táplálkozás probléma, hanem pl a rengeteg állatkínzás. De igazad van, tényleg, hagyjuk őket ott megrohadni, mert ők "csak" állatok. Már ne is haragudj, de mivel érzed te magad többnek egy állatnál? A stílusodból ítélve én például nem hoyg egy kutyát, de bármilyen állatot többre tartok nálad. Az ilyen felfogású embereket kéne kiirtani és akkor talán kevesebb lenne az álatkínzás és a fennmaradó összeget rászoruló embertársainkra tudnánk szánni.