Hands off culture and media in Hungary!

Miklós Lendvai
Vendég

/ #113

2010-12-19 22:42

A rendszerváltáskor nagyon biztam az uj politikai pártokban, az MDF-ben, az SZDSZ-ben, a fidesz fiatal politikusaiban. reméltem, hogy tényleg egy uj világ köszönt ránk, lerázva a ránktelepedő szövjet állemot, az elnyomó egypártrendszert. Egyes reményeink teljesedtek /többpártrendszer, szabad utazás, tanulás a világban, szólásszabadság stb függetlenség / Sajnos az eddigi kormányok teljesitésével nem voltam teljesen elégedett, de amit most a Fidesz / Orbán viktor / csinál, a legrosszabb elképzeléseimet is meghaladja!! Afüggetlen intézmények megszüntetése, a 9 évre szóló pártkatonák kinevezése, a magánnyugdijpénztárak kinyirása, az uj médiatörvény, az ellenfelek abszolut semmibevevése, a gazdagtok részére megvalósitott egykulcsos adórendszer, és még számtalan vérforraloó, aljas lépés sajnos a jobb magyar életbe vetett reményeinket abszolut módon megsemmisitették. Az a sok százezer megvezetett ember, akik a fidesz most megvalósitott programjáról semmit sem sejtettek, vajon mikor veszi észre, hogy csunyán átverték???