Hozzák vissza Száraz Dénest a Jóban Rosszban című sorozatba!


Vendég

/ #324

2012-05-28 22:16

A Jóban rosszban sorozatot a kezdetektől néztem. Nem mindig volt érdekes, de azért kitartottam mellette. Vannak olyan figurák akik rettenetesen idegesítenek, (Pl. amikor a Bodolai családot egy ügyefogyott, szerencsétlen embereknek ábrázolják,pedig nem azok, vagy amikor Bettyke túlzásokba esik a szerepét illetően). Aztán jött Tamás atya. Nagyon tetszett a figura és a színész is aki megformálta. Ő egy higgadt, jólelkű embert ábrázol, ami a mai világban ritka. Megnyugtató volt, hogy mindig kiáll a gyengék, és az elesettek mellett. Hozzá bármikor és bárki fordulhatott. Ebben a zaklatott világban jó este leülni a TV elé és olyasmit látni, ami a való életben nagyon ritka. Az hogy szerepe szerint szerelmes lett, azt hiszem ez lett a karakter veszte. Még hogy egy pap szerelmes legyen és otthagyja az egyházat. Azt hiszem egyesek szerint "ott fenn" ez megengedhetetlen. Ezért írták ki. Azt gondoltam, hogy a szerepe a sorozat végéig kitart. Hiányozni fog a sorozatból, ezért egyetértek azzal, hogy hozzák vissza Tamás atyát. Olvastam egy jó pár ötletet, miként lehetne a figurát visszahozni a sorozatba. Egyik jobb mint a másik,jó lenne, ha valamelyiket beleépítenék a filmbe.
Azt meg, hogy nem érdekli a producert, a nézők véleménye, egyenesen sértőnek tartom. Hiszen abból élnek, hogy "MI" nézők mennyire vagyunk megelégedve a munkájukkal. Lásd: nézettség. Kérjen bocsánatot tőlünk a nézőktől és hozzák vissza Tamás atyát!