Sintértelep helyett Menhely!


Vendég

/ #189 Re: Re: Re: Re:

2012-05-07 13:27

#14: - Re: Re: Re:

attól hogy szegény még valaki nem kell..hogy kínozza..sintértelepre vigye a kutyáját.! nagyon sok embert nem vet fel a pénz..és a tapasztalat..hgy mindig a szegényebb réteg az aki segít az állatvédelemben is.! Az állatok miattunk jutnak oda..ahova.! mi tehetünk róla..mint ahogy a saját nyomoruságunkról is..! Senki nem kérte senkitől..hogy tudományosan szurja el az életét...Mindenki megtette ezt önmaga..vagy tudta kamatoztatni a tudását..és ezzel nem kell napi problémákkal küzdeni.! Az állatok viszont ránk vannak utalva.! s attól hogy szegény valaki, még nem azt jelenti, hogy kínozni kell az állatát..Az én szüleim..nagyszüleim is szegények voltak..de az volt a jelszavuk..inkább egyen kevesebbet a kutya..de jót.! és mindig jutott nekik étel, mint ahogy a nagyszüleimnek a 9 gyereknek is...és nem azt tanították..hogy kell éheztetni az állatokat..! s ezt tanultam én is anyukámtól..! s ugyanezt tanulták a gyerekeim tőlem..! mindegyikükre büszke vagyok én is..mert kiveszik a részüket az állatvédelemből.! holott egyikük sem palotában lakik...mezei melós gyerekek...!