Tiltakozás a kecskeméti csendrendelet ellen

Családanya

/ #63

2012-04-24 08:26

Teljesen egyetértek a Belvárosi lakó hozzászólásához!!!!!!!!!!!!!!! Én és a családom is a belvárosban élünk. Minden hétvége(péntek,szombat este) kész rémálom,mert valóban a fiatalok nem tudnak viselkedni,és amit maguk után hagynak az kész borzalom. Szerintem sok szülő nem is tudja ,hogy csemetéje ,mit csinál,hogyan viselkedik éjszaka. Csak egy kis példa: Verseny vizelés,szeretkezés a parkoló autó tetején,okádás a ház bejárata előtt,netán finoman mondva kakilás, szintén a bejárati ajtó előtt,üvegek bedobálása a ház ajtajára stb.,stb. Nagyon sokszor kellet minden hétvégén takarítani hajnalban,csak azért,hogy ne maradjunk szégyenben a hozzánk érkező vendégeink előtt,hogy milyen környéken lakunk. Ja,ez mind a Kisfaludy utcában történik Kecskemét belvárosában. Szeretnék arra a sok hozzászóláshoz reagálni miszerint öregek laknak,és hogy forduljanak fel és ehhez hasonlók. Én családanya vagyok és minden megteszek annak érdekében ,hogy a kisgyermekem nyugodtan tudjon hétvégén is aludni!!! És ne kelljen azt hallgatnia ahogy a felnőttek szép „szaftosan”beszélnek nyomda festéket nem tűrő mondatokat. Az,hogy a belvárosi lakók költözzenek ki a város szélébe nem megoldás. A diszkó környékén magát a zenét is lehet hallani zárt ablak mellett is. És ez tetőzi a magukról elfeledkező vendégek tivornyázása is,az autó hangos túráztatása .
ÉN ÉS A CSALÁDOM ,VALAMINT A KÖRNYÉK LAKÓI NEVÉBEN KÖSZÖNJÜK A VÁROS VEZETŐINEK,HOGY TESZNEK VALAMIT AZÉRT,HOGY ÉLHETŐBB LEGYEN A BELVÁROS AZ ITT LAKÓK SZÁMÁRA!!!!!!!!!!