Családi pótlék ne legyen utalvány!


Vendég

/ #100 Re: Jöhet Erzsébetben is!

2012-04-03 13:06

#21: Nem segélyes! - Jöhet Erzsébetben is!

Kedves Nem segélyes!

Szerintem tedd a szád elé a szemed,hogy ne csak halljad hanem lásd is mit mondasz!
Nekem négy gyerekem van a férjem dolgozik , én gyesen vagyok ! Lehet neked apró pénz a családi,de van akinek nem ! Aki segélyre kényszerül nem azt jelenti,hogy munkakerülő is! Lehet neked nincsenek számla gondjaid vagy az ,hogy a gyerekednek ,hogy vegyél pelust stb. vagy éppen nem nyomja hitel a válladat ,mert apuciék kifizetik vagy a gazdag anyósék,de nem mindenki él így ! Mi is nehezen élünk , de nem azért ,mert züllött életet élünk! Nem kell lenézni valakit aki szegény ! Szerényen élünk , de ha kevés is van akkor is szoktam felajánlani dolgokat , hogy segítsek olyanokon akiknek még rosszabúl megy! Nekünk a 4 gyerekből 2 középiskolás 1 most ballag nyolcadikból és van egy 6 hónapos pici fiunk! Nem kell rajtad kívül elsorolnom szerintem senkinek,hogy ez mit jelent ! Ne gyere azzal,hogy minek szültem ennyit ,mert tudom ez lesz a következő húzásod! Hogy örüljél nem az államnak hanem magamnak és a páromnak! El is tartjuk őket ,de ne nézz le olyanokat akiknek mint nekem is szükség van a pénzre nem egy nyamvadt papírra aminek éppen semmi hasznát nem veszem ! Abból nem fizetek , villanyt vizet stb, a gyerekek bérletét a fiam pelenkáját ! Soroljam még? Ugyan minek az ilyen úgyse érti meg ,de kívánom ,hogy csak 1 napot legyél olyan helyzetbe ,hogy ne tud mit adsz enni holnap a gyerekednek ! Lehet kemény voltam ? Nem érdekel! Idegesítenek a korlátolt , öntelt m egoista emberek!




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...