Az állampolgárságuktól önkényesen megfosztott felvidékiekért


Vendég

/ #98

2012-03-24 06:04

Ez az amiert ki kell allni PLEDAUL: hogy Europa szerintem legnagyobb vedelmezojet a magyarsagot aki tenyleg Vert ontott a Szabadsagaert es Vedte e kontinenst a torok tatar ellen... ily modon ne tamadhassak...a Magyar nemzetiseg es a magyar nemzet nem lehet csak megbecsulessel ovezve, Magyarnak lenni megtiszteltetes, ami elvarasokat is jelent ugyanakkor, de ilyen elvarasoktol ugye felnek egyesek , De mily erdekes pont azok akik nem a becsuletesseg es tisztesseg utjan jarnak es jartak ... es politizaltak es politizalnak... es ilyen jogszabalyokra torekszenek amik megosztanak tonkretesznek ...pont Ok a politikusok azok akik teremtettek oly Europat ami meeg nekik sem megfelelo..hahaha jo vicc , merthogy meg helyzteben sem kepesek konstruktivak lenni... masodik resz jon...magyarok a magyarokert ki kell alljunk.... oly nemzet vagyunk aki nelkul a mai Europa nem letezne... es nem letezhet , de kik a szlovakok akik par evtizede vallhatnak hazat maguknak oly teruleteken hol magyarok otthont teremtettek es ertekeket hoztak letre, ez faj nekik??? ...buta az a szlovak mely megszavazta ezt mert sajnos O nem az europai avagy Vilagpolgarsagra szavazott hanem csak onnon butasagat emelte piedesztalra ...a magyar nem akarta es ohajtotta elnyomni a masik nepet es nincsenek is olyan jogszabalyai mint emezeknek...csinaljak ezt meg a szlovak testverek a franciakkal es a nemetekel is akkor mar nem beszelve masokrol is netan amerikaiakrol.... kedves szlovak testverek tehat... akkor lassuk mi lesz belole ... nektek a magyar serto???? ha tolem barki elvenne az aminek szulettem vagyok az egyszeruen gyilkos...nemzetgyilkos...ha valakit jogfosztasz ily modon, kedves baratom sajnos sajat magad karara teszed mert ez visszahat am de nem is kicsit, ettol nem leszel szimpatikusabb es szerethetobb sem, es hidd el magad jogaid ellen cselekszel Mert egesz emberre es neppe mar ezek utan nem vallhatsz..kedves szlovak baratom aki ezt megszavaztad....jo tanacsom az vetozd most mar meg ..Te legyel az aki szavad felemeled jobizonysagul a felebaratod szomszedod mellett , a te dolgod kiallni mert nagyonregtol fogva rossz ha ezt mar kulfoldon kiabaljak szet, szoval csak nyugodtan higgadtan es jozanul mondjatok azt szeretunk Titeket Magyarok, ne feljetek nem faj annyira, en szeretlek Titeket Szlovakok