Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Gyurcsányhívő

/ #8551 Re: Re: VÉGET ÉRT EGY FEJEZET.

2012-03-07 15:03

#8549: Dr.Pesti Gyula, volt vizsgálóbiztos - Re: VÉGET ÉRT EGY FEJEZET.

Fogjunk Össze, Pesti Dr. Egységben az erő, mondták annak idején Kádárék. Valami igazuk volt is, bár nem vagyok Kádár-hívő. Igaz, olyan ördögtől valónak sem tartom, mint ma mondják. Én még emlékszem, mikor önfeledten tapsolt neki a nép, meg még arra is emlékszem, amikor kígyózott a sor a Fehér ház előtt a ravatalánál. Munkába menet reggel 7-kot nekem még nem kellett kígyóznom, nyugodtan elvihettem neki tiszteletem 3 szál vörös szekfűjét. Ma is megtenném, azzal együtt, hogy a hibáit is látom. Azok, akik ma fröcsögnek rá 1000-el, azok kivétel nélkül mind kiállták a sort, hogy az 1 szál virágjukat lerakhassák. Ugye, Filike, te is ott voltál? Én ezt tartom nagyon álságosnak. Én nem szégyenlem, hogy ott voltam, nem szégyenlem, hogy akkor jobban éreztem magam és nem csak azért, mert akkor még egy szusszra felmentem a másodikra, ma meg 10-re sem, hanem azért, mert akkor az én biztonságérzetem nagyobb, sokkal nagyobb volt, mint ma. Ma nincs is, az az igazság. Én már csak reménykedni tudok, hogy lesz ez még az én életemben jobb is. Filiszteus kigúnyolja a bevásárló gurulókocsis nagymamákat. Elmondom, nekem is van és büszkén húzom magam után, mert még tudok bele vásárolni valamit, amit az unokáimnak elkészítek. Most, így, ebben a napsütésben ennyi jutott eszembe.