Ott Voltunk. Virtuális Békemenet Magyarországért

lay-chi

/ #33

2012-02-04 11:31

Nagyon szép és felemelő érzés volt ott lenni!!! Sajnos későn indultam el és a kisföldalatti már nem járt, így a Deák tértől nagyon sokad magammal gyalog indultam el a menet elé. Kis idő múlva azt vettem észre, hogy szinte két menet megy egymással szembe! Én a Bajza utca környékén csatlakoztam a menethez, kb 25-30 méterre a transzparens mögött. Az úton szembejövők és a járdán állók becsatlakozása miatt egyszer csak azt vettem észre, hogy alig látom már a transzparenst, jó 100 méterre van tőlem. Folyamatosan dagadt a tömeg! Az LMP székház erkélyéről egy "WITHOUT ORBAN" táblát mutogattak, majdnem kiesett a kezükből, mert kétdarabban volt. Jót röhögtünk rajtuk! A Kossuth térre a mi "részlegünk" ért be elsőként. Nem is tudtunk bemenni, mert e tér akkorra megtelt az ott várakozókkal. Olyan szorosan álltunk egymás mellett, hogyha valaki netán rosszul lett volna, még összeesni se tudott volna! Tömegrendezvények létszám becslésénél a 2fő/négyzetméter mennyiséget szokták figyelembe venni, de szerintem a 4fő/négyzetméter lehet az irányadó!
Ha meg kell mozdulni a hazánk megvédése érdekében, újra ott leszünk, és nekünk nem kell oktatást tartani abból, mit tegyünk, ha hideg van! Akkor is ott leszünk!!!