Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

/ #7409 Re: Re: Re: Re: Re: Re: 7398 -nak... akkor mi számít?

2012-01-29 20:17

#7408: filiszteus - Re: Re: Re: Re: Re: 7398 -nak... akkor mi számít?

"Semmi kapcsolat nincs a Magyar Gárda és a zsidók között.Olyan sem, hogy zsidóznának."

ÁÁÁ! A világon semmi azon kívül, hogyan őrjöngenek a felvételeken vagy személyesen. Próbálod letagadni, amit a saját szememmel láttam, amit a saját fülemmel hallottam? Ezt mégis hogyan...?

 

"Azt Te nemes egyszerűséggel cigányozásnak nevezed, ha egy helységben, ahol a nem cigány lakosság naponta atrocitásokat szenved el a helyi cigány lakosságtól, megjelennel és a puszta jelenlétük visszatartja a cigányokat az erőszakos cselekményektől?"

Először: nem reszortjuk semmiféle intézkedés, arra van hatóság - már ha egyáltalán szükséges.

Másodszor: soha, de soha nem tapasztaltam ezt a "napi atrocitást", mégis tombol a gyűlölet. Nekem sokkal inkább szándékos izgatásnak tűnik ez az egész és nem csoda, ha az eredménye is megvan.

 

"

Ajánlok neked egy kísérletet.

-hívd fel a rendőrséget, hogy megtámadta házadat 10 cigány

-hívd fel a rendőrséget ugyanezzel, de tedd hozzá, hogy nem szükséges kijönniük, mert már itt a Magyar Gárda

 

Aztán vesd össze a két időtartamot, ami alatt kijön a rendőrség"

Ajánlok neked is egy kísérletet: szerezz 10 cigányt, aki megtámad a házamban! Soha az életben nem láttam ilyet. Olyat már igen, hogy skinheadek bandája megtámadott valakit az utcán (persze sokszoros túlerőben). A hab a tortán, hogy nem kaptak érte semmit, még egy sornyi jelentést sem kellett gépelnie senkinek az esetről.