Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

fórumtárs

/ #7366 Re: Nyugodtan írd le ezerszer, hogy büdöskomcsizós filiszteus = egy.

2012-01-27 20:36

#7364: filiszteus - Nyugodtan írd le ezerszer, hogy hazug vagyok !

Közönséges és hazug alak vagy, aki, mint büdöskomcsizós jelent meg e fórumon, még az  idős, nyugdíjas embereket sem kímélte "a sajátságos" irodalmi stílusától.  Ezt mindannyian tudjuk, nincs mit kertelni.  Amióta feltűntél, mint filiszteus,  azóta szép lassan, már csaknem teljes egészében eltűnt a másik éned, azaz a büdöskomcsizós bogika.  Belépett gáborka és antifidesz, hogy legyen kivel levelezned.  Azért ne képzeljél magadról többet, mint másokról, ne hidd, hogy ezt nem vettük észre.  Aki nem meri vállalni, hogy egy fideszroncs, az milyen ember ? Olyan, mint te, semmilyen.  Azonnal megszűnik a tudományod, ha valaki kérdezi tőled,  hogy mi jó a fidesz gazdaságpolitikájaban, pl. a gazdagoknak kedvező 16 %-os adókulcs stb., abban a pillanatban az idegeid felmondják a szolgálatot és úgy viselkedsz, hogy a  cinizmusoddal kivívtad magadnak, amiket kapsz válaszul, teljes joggal.  Egyébként ilyen jellegű kérdésekre nem is volt igényed, csak elengedted a füled mellett.  No, talán még a helyesírás, ami foglalkoztatott, de azt megint csak egérútként használtad.  Tehát, továbra is egy szarjancsiházi szarjancsi vagy, hiába utálod e lealacsonyító lakóhelyet és nevet, te dolgoztál meg érte.   Mellesleg túl sokat foglalkozol az "izzadságszagú fröcsögésemmel, ami minden humort nélkülöz", hm (?),  akkor miért szentelsz ennyi figyelmet rá, vagy miért nem vágsz vissza valami hasonlóval, hiszen a politka hidegen hagy, mert azzal kapcsolatban még választ kicsikarni nem lehetett belőled.  Akkor miért vagy itt ?  Na, látod, büdöskomcsizós, bogika & filike, ez vagy  ti.    Egyébként, ha nem vetted vóna észre, én nem azt írtam, hogy a te fórumtársad vagyok, hanem választottam egy nicknevet.