Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

égig érnek a fák...

/ #7348 Re: A prolihumort nagyon imádjuk Bogival együtt.

2012-01-27 01:29

#7347: filiszteus: Prolihumort a javából imádom, tán jobban, mint Büdösbogimat.

Prolinak prolihumort !!!  Ezt az elvet vallom és mindenek felett naon-naon szeretem,  még Boginál is jobban,  pedig az a  görény az Életem, szószerint a másik felem.  Mi, egyfejűek, naon-naon ragaszkodók és hűséges típusok vaunk és nem csak kényszerből,  hanem egetrengető nagy szerelemből.  Nem az a fontos, hogy hol lakunk, hanem, hogy hogyan. Mi egymás hegyén-hátán alszunk, kelünk, megyünk és szeretkezünk.  Ha látnátok, megirigyelnétek ezt a mennyei paradicsomot, ami itt körülvesz minket Szarjancsiházán, és nem adjuk el semmi pénzért, sem az otthonunkat, sem egymást.  Bogi legutóbb eggyel odébb tette az x-et és a békesség kedvéért fideszesek lettünk.  Ez a harmónia, ami közöttünk van, belőlünk árad, mint a körülvevő trágyakupacokból a bűz.  Néha egy csomó trágyagiliszta mászik ránk, olyankor elmegyünk velük horgászni, oszt' nekik annyi, de a boldogságunkat nem engedjük beszennyezni. Utána megmártózunk a szerelem fürdejében és minden kezdődik előlről, hátulról, amíg az éj leple alatt a hold meg nem világítja Bogi büdös v@alagát, úgye mégiscsak görények vagyunk,  nem lehet givenchy szagunk, hál' Istennek, - mert azok mán nem is mi lennénk többé és én azt nem akarom, én minket akarom örökkön örökké. Itt minden szép és jó, örülünk, hogy vagyunk egymásnak, mi ketten: filike & bogika, és a fidesznek, mint biztos szavazóbázis, ha legközelebb bogi megin' eggyel arrébb nem teszi az x-et, de én azt sem bánom, úgyis a 16 %-os adókulcsuk már a closet nyitásra sem jó.  Aludjatok jól, álmodjatok szépeket, szeretünk benneteket:  Büdösboglárka & Filiszteus, de nektek csak Bogika & Filike.