A Schmitt Pál doktori címét illető plágiumgyanú kivizsgálásáért

dr. Skvir

/ #285 Re: Re: Re:

2012-01-17 15:58

#144: - Re: Re:

Bárhol, bármilyen munkahelyen, bármilyen szakmában, amennyiben felmerül annak a gyanúja, hogy "nem megfelelő" végzetséggel, papírokkal végzi az illető adott munkát, igenis utána szoktak járni. És amennyiben beigazolódik a gyanú, akkor az esetek többségében elbocsátják az illetőt. Mit szólna Ön, ha egy olyan sebész műtené meg, aki nem maga írta a diplomáját? Bízna benne? Nem merülne fel Önben, hogy talán gyakorlatra sem járt be, és esetleg nem ért ahhoz amit csinálni fog Önnel. Kívánom Önnek, hogy sohase kerüljön ilyen helyzetbe, és legyen makk egészséges! De egy ilyen esetben a kórház azonnal elküldi az orvost, és ezután jön(ne) csak az egyetemmel szembeni vizsgálat... Én mégsem szeretném, hogy mondjon le SP, csak annyit, hogy ha valóban nem igaz a vád, akkor bizonyítsa be, és ha kivizsgálnák az ügyet, akkor kiderülne az igazság. Ha nincs rejtegetni való, akkor miért nem rukkol elő azonnal az ellenkező bizonyítékokkal, hogy jól lejárassa az Ön szavaival élve "ballib sajtót" a hamis vádakért? Ez nem politkai ügy, ez tudományos. Én is megszenvedtem a diplomáért...