Magyarország önrendelkezése és szuverenitása

Öreg Harcos

/ #935 Re: Re:

2012-01-12 17:48

#903: - Re:

Ide figyelt te idióta agymosott, hülye szoci és szombaton nem dolgozó !

Kénytelen vagyok a hülye gondolkodásmódodat felvilágosítani. Eszement elvtársaid udvari bohócnak titulálják Fábry Sándort. A baroimagyú,bírkaképű hazaáruló szemétláda szilvási testvérét udvari jósnak nevezték ki a mocsok mkomcsik.

Az a söprűvirtuóz IMF csúfság miért nem akkor osztotta az észt, amikor a szlovákok minden nemzetközi jogot felrúgva megvonják a saját állampolgáraiktól a szlovák állampolgárságot, akik merték vállalni a magyarságukat. Neked ki kellene menni valahova Tel Aviv melleti farmra és a tehénszart kapargatni egy-kjét istálóban az állatok alól. Hol voltál és az te és az

elvtársaid, amikor Temerinben a magyar fiatalok nem hagyták magukat és a szerbek több mint 60 év börtönt osztottak ki az

ártatlan magyarokra. Rád kellett volna legalább 40 évet kiszabni. Miért nem reklamálsz te aljas a biszkubéla elvtársad több százezres nyugdíja miatt. Miért nem reklamálsz te baromarcú amiért a szemkilövők (2006 október 23) egyszerűen bejelentették, hogy 40 évesen nyugdíjba vonulnak. Miért nem reklamálsz te gyengeelméjű, hogy szekereselvtárs részegen, csorgó nyállal osztotta az észt a Kecsekeméti repülőtéren. Miért nem reklamálsz azoknak az aljas rémhírterjesztőknek, akik

kitalálták, hogy hétfőn az ünneplők ellopták az Operaházból a kristály hamutartókat és a korlátok réz gömbjeit. Az anyád nem mondta neked és a rémhírterjesztőnek: az Operában évtizedekre visszatekintve tiulos a dohányzás és egyáltalán semmiféle hamutartó ott nem található, ja és rézgömbök sincsenek a korlátokon. Voltál te egyáltalán már az Operában ?

Én voltam,de te olyan helyekre mész,ahol az elvtársaid megvernek egy köztiszteletben álló írót (Szentmihályi Szabó Péter):

Most csak ennyit, de biztosíthatlak, hogy fogsz még a pofádra kapni te ingyenélő, haza ellensége, idegenszívűek által felbérelt szemétláda ! ! !