Mondj nemet a Klubrádió megszüntetésére


Vendég

/ #4944 Re: Re: Re: Re

2011-12-22 21:26

#4929: - Re: Re: Re  

 Ember, ha rendszeresen hallgattad, akkor tudod is, hogy mi ment a Pannon rádióban. Csurka vezetésével abban a rádióban kezdődött a szólás szabadságát kihasználva a gusztustalan zsidózás.  Én sem vagyok zsidó, az én családomban is van visznt vegyesházasságok révén több is. Elmondhatom, hogy a keresztények viselkedése sokkal kifogásolhatóbb, mint ezeké az embereké. Mondd, neked komolyan tetszik, amit a kormány ma művel? Neked tetszik a jog két lábbal történő sárbatiprása, a demorácia lenullázása? Ilyet a baloldal soha nem tett! Egyébként megkérdezem, hogy nyílik egy petyció a Klubrádió védelmére, nylivános a fóruma, az emberek elmondják a véleményüket, nemtetszésüket, hiszen azért indították a petíciót és akkor jön egy calaki, azaz Te és belerondítassz. Haörülsz, tetszik neked ez az egész förmedvény, nyiss egy másik fórumot és éljenezz, Azt ne válaszold indoknak, hogy nyilvános a fórum, azt írsz bele, amit akarsz, ez igazd, csak gusztustalan a részedről. A mai  "csodás" kormány éppen most készül elnémítani az utolsó baloldali rádiót. Amikor a Pannont betiltották, még 20 másik jobboldali rádió, TV működött. Mutass nekem egyetlen olyan műsort a klubrádióban, amelyik a Csurka stílusában mocskolta volna a jobboldalt! Nem találsz, ne erőlködj.