Elszámoltatást akarunk!


Anonymous

/ #15 Re:

2011-12-21 17:14

#14: alex -

Kedves Uram!


Állok elébe a vizsgálatnak, mivel semmi vagyonom nincs se nekem, se családtagjaimnak. Jó lenne, ha elolvasná a "Sikoltoznak az EU-s szocik az MSZP tervezett számonkérése miatt" című, NIF-ben megjelent hozzászólásomat (olvasható itt: http://internetfigyelo.wordpress.com/2011/12/18/sikoltoznak-az-eu-s-szocik-az-mszp-tervezett-szamonkerese-miatt/ ), s abból megtuthatná, hogy nem vagyok az Ön által nevezettek kedvence. Az tény, hogy ismerem őket, mert valaha azt hittem, hogy a barátommal közösen elkészített Fogyatékosügyi Programmal hozzájárulhatok az ország jobbításához. Ennek révén kerültem kapcsolatba az említett urakkal. Akkor még azt hittem tehetek valami hasznosat a Parlamentben is, és ezért 2006-ban országgyűlési képviselő jelölt lettem, de természetesen nem jutottam be. Ma már - látva a dolgokat - nem bánom.


Úgyhogy nyugodtan vizsgálódhatnak nálam. Szegény rokkantnyugdíjas (születésem óta mozgássérült) vagyok. Ne velem foglalkozzon, hanem a tényleges gazemberekkel. Én nem tartozom ahhoz a bizonyos holdudvarhoz. Gondolja, akkor indítottam volna ezt a petíciót?

Túl élénk a fantáziája, nincs itt semmiféle nyúl ugratásról szó, csak végre jó lenne valamit tennünk saját magunkért.


Czakó István