Egyetért-e azzal, hogy Magyarországnak ÁLLATRENDŐRSÉGRE és ÁLLATVÉDELMI OMBUDSMAN-ra van szüksége ? (PETÍCIÓ és NYÍLT LEVÉL)


Vendég

/ #33

2022-10-16 18:21

Tökéletesen egyetértek a petícióval, annyi észrevételem van csupán, hogy a kutyák ki vannak emelve, mintha csak ők lennének állatok. Itt felénk rengeteg haszonállat is ki volt van téve a borzalmas viszonyoknak amit elintéznek azzal, hogy ők csak haszonállatok ami vicces, tekintve, hogy amint azt a kifejezés is mutatja hasznunkra volnának, vannak. Tehát fontos az ő hogyan tartásuk is. Ismerek olyat is akinek a kutyája már több birka életét is kioltotta. Ez a kutya több alkalommal megszökött és ha a haszonállatokra ilyen veszélyes az embert is gondolkozás nélkül széttépi. Ez normális? Ez így okés? Mert én nem így gondolom. Én úgy gondolom, hogy az ilyen embert is fel lehessen jelenteni és igen is vegyék el tőle a kutyáját mert azt közveszélyessé "nevelte". Sok gyerekéletet követelő balesetről olvastam ami kivédhető lett volna egy kis odafigyeléssel. Én édesanya vagyok, és bár imádom az állatokat ha a gyerekemről van szó, természetesen őt fogom védeni és ha egy neveletlen kutya rátámad a gyerekemre gondolkozás nélkül olyat ráverek hogy ott marad ha arról van szó. Nem rég volt is rá példa mikor kerítésen keresztül egy suhanásnyi időn múlott hogy ne harapjon bele a lányom fejébe. Én őszintén fel vagyok háborodva az ilyeneken. Nem lehet az utcán sem elmenni biztonsággal, mert ezek az borzalmak ott rohangálnak kiszökve a kertből a szülő meg retteghet a gyereke miatt.



Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...