Magyar Szolidaritás Mozgalom: Ketyeg Orbánék órája


Vendég

/ #157

2011-12-13 21:22

21 éve az egészségügyben,lassan minimálbérért(bruttó alapbérem:96800 HUF).A hivatástudatomat,az emberszeretetemet,a bajba jutott embertársaim iránti segítőszándékomat folyamatosan kihasználják.Másodállás végzésére kényszerítenek,hogy megélhessek,míg mások milliókat tesznek zsebre havonta a semmiért(lásd az üresen tátongó Parlament)Elvették a magánnyugdíjamat és ki tudja mikor mehetek nyugdíjba.Hiteleim az egekben (többel tartozom,mint amennyit felvettem) a bankok által nyújtott uzsorakamatok miatt,valamint a mesterségesen végrehajtott forint gyengítés miatt.Nem nyerészkedés miatt vettem fel svájci frankos hitelt,mégis velem fizettetik meg.Az évi rendes szabadságomat nem pihenéssel,hanem munkával töltöm.Hónapról-hónapra élek.Elegem van abból,hogy a megszorítások csak ránk,kisemberekre vonatkoznak (16%-os adó)Elegem van abból,hogy a politikusok csak maguk és tágabb rokoni körbe tartozók zsebeinek megtömésére törekednek.Nem csodálkozom,hogy a fiatalok elhagyják az országot,mert ebben a diktatórikus rendszerben nem lehet ember módjára élni.Elég volt a magyar nép módszeres kiirtásából.Ez a kormány és kiszolgáló bandája (fidesz) alkalmatlan mind az ország irányítására,mind a politizálásra.Most kell őket meneszteni,amíg nagyobb kárt nem okoznak.8 évig szajkózott fideszes harsonával mondom én is,akár csak ők: " MONNYON LE!!! "
Tisztelettel: Fiderman Tamás