Követeljük, hogy a magyar állam függessze fel a Kínából közvetlenül, vagy közvetetten érkező repülőgépek magyarországi reptereken való fogadását (kivéve kényszerleszállás esetében)!


Vendég

/ #1

2020-02-09 11:23

Kedves Eszter! Végigolvastam az információkat, hogy mely országok nem fogadnak gépeket Kínából. Nekem azokból az derült ki, hogy bejött Amerika ötlete, mely szerint a Kínaiakat meg kell regulázni, hiszen problémájuk van velük, meg kell mutatni nekik, hogy ki az úr a Világban. Biztos, vagyok benne, hogy ez a biológiai fegyver egy génmanipulált fegyver, amelyben egy olyan génre ható valami van, ami csak a kínaikat, vagy genetikailag hozzá tartozó embereket támadja meg. Láttam, hogy Izrael is csatlakozott azok közé, akik nem fogadnak gépeket, de vajon miért? Okosak vagy pedig valaki, akik közéjük tartozik szólt nekik, hogy elsőként zárják le a határokat, mert elindították a már előre eltervezett génmanipulált biológiai fegyvert. Jó lenne ezen elgondolkozni, hiszen már nagyon régen létezik az ilyesfajta félelemkeltés aminek hátterében az Államok Feletti Háttérhatalom áll, kik állandóan, és folyamatosan azt hirdetik, hogy a Világban túlnépesedés van. És azon is erősen el kellene gondolkozni, hogy a vírus válogat? Tudja, hogy ki kínai vagy genetikailag hozzá hasonló, mert egy intelligens vírussal van dolgunk? És még biztos, felmerül egy-két gondolat a vírusokkal kapcsolatban, hiszen ezek a vírusok nem hétköznapi vírusok, hanem emberek által megalkottak, de, hogy hogyan azt kellene kideríteni, és akkor máris megvan AZ ELKÖVETŐJÜK, VAGY ELKÖVETŐIK.



Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...