MINDEN EDDIGINÉL KEMÉNYEBBEN TÁMADJA SOROS GYÖRGYÖT A MAGYAR KORMÁNY. TILTAKOZZUNK!


Vendég

/ #102

2017-07-07 20:23

Sajnos erre a sorsra jut egy ország, amikor pökhendi, kikent-kifent, de lelkükben rongyos ficsúrok kezébe jutattjuk. Akiknek nyilván nem elég, hogy összeharácsolnak minden javat amihez a kezük hozzáfért, nyomorult szegényes nosztalgiából kifolyólag egy elsüllyedt dzsentri világ kényurainak álmodják meg magukat. Amihez az országot illik hozza(vissza)igazítani - legalábbis azt a disznóólat, amirol ök azt gondolják, aminek a terében ök mozognak. Számomra ök egy senkik, akik egyik ősöm szavaival élve - az éjszaka leple alatt sündörögtek be a hazába, a hatalomba mint a patkányok berágtak magukat. De számukra fontos visszaállítani egy letűnt kor szimbólumait, külcsíneit, annak minden mocskával egyetemben, úgy erkölcsileg, mint etikailag. Ehhez a színházhoz kellett újratámasztani a szegények, megtűrtek, idegen fajok, mas vallásúak kasztjait, akiket lehet a kiválasztott kasztokkal üldöztetni, megbélyegezni es had ne folytassam. A forgatókönyvet sajnos mar nagyon is ismerjük. Nekem Pál apostol története ugrik be mindig erröl, amikor Efezusban bebörtönözték, megkorbácsolták es a római katonai-parancsok elé vezették. Pál csak annyit mondott: a Császárhoz fellebezek! A parancsnok végigmérte, lefitymálta es szólt, Ahhoz rómainak kell lenned, en súlyos pénzt fizettem ezért a polgárságért. Pál válaszolt - én pedig ebben születtem. Mintahogy én is ebben szulettem, és igenis megkövetelem, hogy az öseim altal elfogadottakat, befogadottakat ugy tisztelje mint én, aki nem vettem ezt a magyarsagot. Mert ök akkor ugy akarták. És meginkabb megkövetelem most attól aki azáltal lett magyar, hogy egyik felmenöje megvette azt, vagy az éj leple alatt lopakodott bele. - Es hogy folytassam Pál torténetét; bizony az a mellét verö parancsnok abban a minutumban a lábaihoz esve könyörgött, hogy fel ne jelentse. Hát ennyi, ezeknek is ennyi. Súlyos pénzeken (természetesen a mi adóforintjainkból) megvett >>nemességük<< egy órában a földre hullik, abba sárba, amiből lett. De az általuk besározott lelkek itt maradnak még egy ideig óráig megint köztünk gyógyulásra esedezve! Istenünk, magyarok Istene, légy irgalmas a magyar népeddel! Segitsd az igaz harcunkat a hazánkért, a jövönkért!