MÁV-Start Zrt. 120a vonal kritikus állapota


Vendég

/ #7

2017-04-24 20:20

Amit ma alkotott a máv, így kis betűvel, az arra nincs szó, magyarázat! Múlt héten tájékoztatták az utazókat arról, hogy 24.-től kelenföld pu és keleti pu. Arról viszont nem tájékoztattak, hogy 40-60-90- perc késések lesznek! Teljes összeomlás!!!! Azért választottam azt a vonatot reggel tudatosan amire felültem, mert nekem a keleti pu. a megfelelő, de nem 50 perc késéssel!!!  Hogy szervezték ezt meg???? Nincs itt felelőse semminek????     Nem sírom vissza a régi rendszert, 1976-óta vonatozok, DE ilyen abban az időben nem volt! Pedig voltak nagy telek, problémák akkor is, de az utasokat próbálták legalább segíteni valahogy. Pótló buszok BKV, VOLÁN de tettek valamit! MOST!!!! Azt sem tudják megmondani hogy mennyi idő késéssel fog indulni a vonat! Ki sem tudják írni azt sem hogy honnan!! TÖBB EZER EMBER  KISZOLGÁLTATVA NÉZI AZ INDULÁSI TÁJÉKOZTATÓ ELEKTRONIKUS TÁBLÁT ÓRÁKIG! ZSEBEMBEN A NEGYVENHÁROMEZER FORINTOS HAVI BÉRLETTEL!!!!  Igen tudjátok, több ezer ember!!! Ez milyen szervezés??? NEM ÉRDEKEL A SZÍVES ELNÉZÉSÜKET ÉS MEGÉRTÉSÜKET KÖSZÖNJÜKÖTÖK!EZ ÍGY NEM MEHET TOVÁBB! ELÉG! NE TOVÁBB!! A Délutánról ne is beszljünk.!