Milla: A decemberi 7 pont

Juci mama

/ #248 Juci mama

2011-12-03 12:48

246,Klárának:Ha nagy elkeseredés lenne,akkor vidékről is felmennének az emberek akár a vonat tetején utazva.Kedves Klára! 80 éves öregasszony vagyok! Megéltem sok mindent.Fiatal gyerek éveimet Eger melletti kis faluban töltöttem.Az 1930.évi(Szeptember 1.) nagy budapesti több mint 100 ezer fős tüntetésre az ország legmesszebb zugából is felmentek az emberek Pestre.Most is mennének akár egy kis békési faluból is az emberek,ha tényleg akkora lenne az elkeseredés,mint a 30 as években volt.Amit én már gyerekfejjel éltem át.Ma nem elkeseredettek az emberek.Amig autóra,mobiltelefonra,és drága smsek küldésére müsorokba telik,addig nincsen gond!Ha akorra gondod lenne vidékről is felmennél!De nincs nagy gondod!Ezen a mai tüntetésen jó ha lesznek 100an.Ennyi elkeseredett ember van.Ha ellénéek keseredve az emberek,akkor felmennének akár az utolsó fillérükből is!De nincs gond,ezt páran táplálják,hogy gond van.De nem igy veszem.Multor unokám elvitt a plázába vásárolni.(Unokámnak köszönhetem,hogy megtanított a 21.század technológiáját kezelni, számitógépet használtam mikor dolgoztam,persze nem ilyen modernet)Az emberekkel van tele a pláza,vásárolnak,költenek.Nincsgondjuk az embereknek.Igaz most se fényes minden,de olyan gondjuk nincs ami miatt tüntetnének,szerencsére.Csókoltatok mindenkit:Juci mama