Követeljük vissza Dési Jánost az Újságíróklubba!

NE
Vendég

/ #108 Elgáncsolták- de ez igy természetes

2011-11-03 06:16

D.J. nagyon sokat dolgozott mostanában, bármikor kinyitottam a rádiót, tévét ott volt kedves, kellemes alakja a képernyőn, hallottam évszázadok intelligenciáját sűrítő férfias hangját, elemeztem értelmes hozzászóláősait, és magamban kezet csókoltam az Édesanyjának, hogy ilyen kiváló EMBERT adott e hazának,  magamban - bár nálunk ez nem szokás - adtam egy nagyis puszit a feleségének, aki vasalja az ingeit, aki választja a nyakkendőjét és mielőtt elindul -- még megigazítja a sálját, hogy hódító legyen- és ugy nézzen ki, mintha a skatulyából húzták volna ki.. Ugy is nézett ki mindig, méltón a helyhez és a témához, nem úgy mint mások, sokszor a főnökének tűnő kollegái.. Csodáltam volna, ha nem gáncsolják el..Sajnos, Mo-n ez így szokás.. Üzenem neki:"Fel a fejjel-- aki túléli erősebb lesz!" És ő tul fogja élni, sőt szakmailag túl fogja szárnyalni az ATV-s stábot,nyugodtan és joggal gondolhatja magában ugy mint J.A. hogy a népet egyre magasabb "nem középiskolás fogom taítani!", mert D.I. nagysága felér József Attiláéval! üdv. N.E.