Petíció Dörner György színi igazgatói kinevezése mellett!
nick Vendég |
/ #114 Re: Re: Re: Re:2011-10-20 11:42„Mióta kell a színházigazgatókat politikai hozzáállás alapján szeretni” Ezt a kérdést, én is feltettem már régebben! (mondjuk a „szeretni” szó he helyett jómagam a "választani" szót használtam) Üdvözöllek! A kezdeti viszonylagosan kedves hangvitel, kezd átlendülni egy ponton, mi több, már-már súrolja a sértegetés határát. Vajon mi történt? Kritikával illetni egy számodra ismeretlen ember divattal kapcsolatos ízlésvilágát. Hogy következtetted ki? Esetleg egy több ismeretlenes egyenlettel? Vagy ez amolyan látnoki képesség? Soha nem divat alapján választok, főleg nem színielőadást. Divat alapján színházat csinálni az a kultúra megerőszakolása lenne. Ami nem azt jelenti, hogy egy modern darab, nem lehet jobb, mint a régi, de ez fordítva is igaz. Legalább is az én véleményem szerint, de hát nem vagyunk egyformák. Nos, mivel e leveleddel engem tiszteltél meg, melybe még a politikát is belekeverted, erre is igyekszem válaszolni. Én is olvasom ezt az oldalt és látom a degenerált bejegyzéseket, ahol letűnt korok ideológiái élednek újra és feszülnek egymásnak s ebbe a mocskos játékba, vallási felekezeteket is belekevernek. Feltételezem, hogy rövid leveledet is ez a szomorú tény ihlette. A politika engem csak a szükséges mértékig foglakoztat és megtartom a kellő távolságot, legyen az bármiféle politikai irányzat. Megbízhatatlanok, követhetetlenek, naponta váltanak irányt, csak a pártfegyelem a fontos, minden más lényegtelen számukra, legfőképp az ember. A politika pont olyan, mint az a bizonyos divat, amit te emlegetsz. Divat és politika annyit tesz, mint mások által rád erőltetett, nem feltétlen hasznos, jellemzően inkább haszontalan, sok esetben akár káros intézmények. „Igen, én kimondottan szeretném, ha lenne végre egy olyan színház, amelynek az élén olyan ember áll, akiről tudom, hogy hozzánk tartozik” Ha az idézett és valóban megtévesztő mondatrészből olvastad ki a politikai irányultságot, akkor megértelek, de nem jársz jó nyomon. A”hozzánk tartozik” számomra mást jelent. Sajnos ezt azonban nem áll módomban bővebben kifejteni, nem akarok táptalajt biztosítani semmiféle mocskolódásnak. Tiszteletben tartom a véleményedet, de! Változatlanul Dörner Györgyöt támogatom! Üdvözöllek!
|
|
Tiltakozás az isaszegi szénhidrogén kutatófúrás ellen
Tiltakozzunk a HUN-REN - egykori MTA - Kutatóhálózat egységének megőrzéséért!
Védd meg a margitszigeti mókusokat! Egy aláírással támogasd, hogy közterületen csak pórázon lehessen bevinni a kutyusokat!
Van valami, amit meg akar változtatni?
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak. A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni? Indítson egy társadalmi mozgalmat egy petíció létrehozásával.
Kezdje el saját petíciójátTovábbi petíciók, amik érdekelhetik
Szigorúbb büntetést Rozit, a kiskutyát megkínzó férfinak!
33055 Létrehozva: 2025-09-05
Támogató levél a Bem Moziért
2073 Létrehozva: 2025-09-12
10 milliárd - nemzeti konzultáció helyett az egészségügynek!
1981 Létrehozva: 2025-09-08
Maradjon Csopakon a csopaki nádas! Nem támogatjuk a vitorlásklubok előtti kőszóráson belüli csopaki nádas Tihanyba áttelepítését, melynek valódi célja kikötőhelybővítés
1263 Létrehozva: 2025-09-05
A postások is megérdemlik a 150 000 forintos bérkiegészítést!
828 Létrehozva: 2025-09-05
Felnőtt autisták: nem vagyunk láthatatlanok!
965 Létrehozva: 2025-07-31
A Martsa Műterem és Művészkert megmentéséért
293 Létrehozva: 2025-09-03
Dzsúdló konci Puskás 2026-ban
88 Létrehozva: 2025-09-13
Petíció a mogyoróallergiás kisfiú ügyében elítélt pedagógusért
77 Létrehozva: 2025-09-11
Börtönbe az állatkínzókkal !
189 Létrehozva: 2025-09-07
A vaddisznók életének és természetes élőhelyének védelmében❗🐗💚🌳
436 Létrehozva: 2025-08-27
2. Pamkutya koncert
58 Létrehozva: 2025-09-11
Nem kérünk újabb Nemzeti Konzultációt!
58 Létrehozva: 2025-09-08
Állatkinzó Regisztert Magyarországra!
123 Létrehozva: 2025-09-01
Szilas Természetvédelmi Terület közvetlen közelében giga lakópark építésének felfüggesztése és környezetvédelmi vizsgálat kezdeményezése
759 Létrehozva: 2025-07-22
Vértes Üdülőpark üdülőövezetének lakóövezetté minősítése
109 Létrehozva: 2025-08-26
Pamkutya küzdőtér alsó korhatár.
41 Létrehozva: 2025-09-10
A FIUMEI ÚTI FELÜLJÁRÓ FIUMEI ÚT 1-5 ELŐTTI FEDETT TERÜLETÉNEK LEZÁRÁSA
34 Létrehozva: 2025-09-09
Otthonápolási Díj Emelés!!
955 Létrehozva: 2025-08-18
Traff Park Visszahozása
1304 Létrehozva: 2025-07-29