MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ SZEMÉLYEK PETÍCIÓJA


Vendég

/ #108

2016-03-02 05:57

Megalázó amit a beteg Embereket vissza minősítenek! Nekem még ahhoz sincs jogom hogy fellebbezek mert a Tb már le van tiltva és jogtalanul 2016.01.16-tól. És azért nem jogos mert 2016.01..19 ig rehabilitációs Ellátás addig járt. Tehát 1016.01.20-tól járt volna még a 45 nap passzív TB ellátás ami 1016.03.04.! Az eljárom folyamatba volt és én nem tehetek róla hogy húzták az ügyem!! Már van határozatom, ugyan az ami volt rehab. ellátás C1 . Igaz a pénzemhez nem nyúltak. De fellebbezni még ha akarnák sem tudnák mert a TB le van tiltva!!!! Itt mindent meg lehet tenni ???? Érdeklődésemre közölték hogy a határozat kézhezvételétől majd 15 nap múlva fogják vissza állítani!!! Mért ??? Elég egyértelmű hogy ne tudjak fellebbezni !!! Igaz az egész papír egy gatyi mert nem fedi a valóságot. 6 gerinc műtétem volt! Ebből 2 nyaki, protezis alatta implantátum. A lumbális szakaszon a III-V. közt 6 csavar.Tehát négy fuzziós gerinc műtétem és két sima!! Az mellett még egy pár ...... Na és ez össz : 53% Egészségi állapotom már csak 47% ék!!!