Mentsük meg a naposcsibéket az élve ledarálástól!

_Andrea_

/ #254 -

2016-02-12 10:44

Most láttam egy videót (tudtam, hogy mire számítsak nagyjából mert a címkép is sokat elárult) de a felénél abbahagytam... Egyszerűen képtelen voltam végignézni. Felkavart! Hihetetlenül szeretem az állatokat! A kínzást, és az értelmetlen halált pedig gyűlölöm!!! Olvastam a cikket is, és ép ésszel nem tudom felfogni, hogy tehetnek ilyet legális módon. Komolyan mondom, hogy nem akartam elhinni amit láttam. Most is itt van mellettem a papagájom, és a szívem szakad meg, ha belegondolok mit élnek át azok a kiskakasok. Ideje volna észhez térni!!!!! Miért kell különbséget tenni egy ipari célra "felhasznált" állat és egy hobbi állat között?? Mert ez nem létfenntartás már, hanem gusztustalan ipar. Miért nem lehet humánusabb módon megoldani??? Ha arra van pénz, hogy létrehozzák, fennttartsák ezt az egész komplex ipari vállalatot, akkor arra is legyen, hogy megoldást találjanak erre a gusztustalanul elkövetett mészárlásra!! 

Természetesen aláírtam a petíciót, és ez a legkevesebb. Remélem, hogy lesz eredménye!