Védjük meg a csepeli HÉV-et

kutyafej4
Vendég

/ #15

2016-01-28 00:42

Jó Napot mindenkinek! A kormány megint egy alattomos es aljas megszüntetésre készül egy olyan Helyi Érdekű Vasut vonalon, amely igencsak kivan használva. És amely nem más mint a Csepeli gyors vasút. Itt is a dolgozni és Iskolába közlekedő emberek Ingázását, közlekedését lehetetlenítenék el. Undorito amit már tényleg megengednek maguknak. Itt is arról szól a történet, hogy minél többet tudjanak el lopni tőlünk dolgozó és Adö fizető emberektől. most épp a gyors megnízható Csepeli HÉv-et vennék el. Mellesleg az adóból kéne finanszírozni a már évek óta beígért tovább építését a vonalnak. Csak sajnos az éppen már elég rég elvan felejtve. Igen a Kálvin térig törtênő hosszabítása a 3-as metróval tökéletes Csatlakozása lenne mindenkinek, és nekem is aki a Nyugati-Pályaudvarra jár be dolgozni. Na ezt kéne már eltervezni és elkezdeni az építését, nem az ostoba agyrém megszüntetést szajkózni. De ezek csak sajnos pedig ezt a gyors pontos és a legtöb Utast szállító Vasut vonalat akarják megszüntetni. Nem tudom melyik idétlennek pattant ki a fejéből ez a Villamossal váltjuk ki a Csepeli HÉV-et című műsor. De mellesleg itt is a spórolás menne hogy csak a Lágymányosi Hid megállóig közlekedne és valami 10-15 percenként. Egy idétlen elvetemült tipikus Politikai ötlet. Magyon reménykedek benne, hogy semmi se lesz belőle..És remélem el is felejthetjük, hogy volt valaha llyen agybeteg fejből kipattant ötlet. Aki nem ért egyet evvel a bolond ötlettel, az szóljon hozzá mindenképp. Már pedig én is Harcolok a Csepeli HÉV-ért minden jó érzésűnutassal ha tetszik a kormánynak ha nem és az MIXA szerelvényekért. Hisz minden nap használom dolgozni a Csepeli HÉV-et és MIXAzni is. Köszönettel.