Lehessen IC-n is kisállattal (pl.kutya, macska) utazni!

Évi

/ #33 Re: Re: Re: vélemény

2015-11-10 12:19

#12: legless - Re: Re: vélemény 

 Akkor utazzatok együtt. Én szerencsére autós vagyok, ezért engem ez a probléma nem érint, én beteszem a két kutyát a hátsó ülésre és start.  De hogy Ti milyen sötétek vagytok az állattartással kapcsolatban az egészen elképesztő. Egyébként sem akar egyetlen kutyás sem veletek utazni, pont azért akarnak külön kocsit maguknak. Másrészt a kutya / macska nem zabál a vonaton, nem hugyozik, nem végzi el a dolgát, ha halvány fogalmatok lenne az állattartásról ilyen hülye érvet fel sem hoznátok. Egyébként némely kétlábút elnézve (büdös, koszos, mosdatlan, piás, neveletlen kölyökkel száll fel, amelyik hisztizik, lezabálja, leönti az üléseket) a kutya lényegesen tisztább állat. Nem kutyásként is kutyás kocsiba vennék jegyet, ha utaznom kellene....Tényleg pokoli szerencsém van, hogy van egy öreg autóm, és azzal mehetek a kutyákkal bárhova minden idióta megkötés nélkül. Állatvédőként egyébként nagyon sok kutyát fuvaroztunk az ország különböző területére, soha nem volt gond. Nyugodtan feküdtek az autó különböző pontjain.