Együtt a Budai Campusért!


Vendég

/ #380

2015-05-22 19:07

1964-ben ott végeztem, később ott doktoráltam. Mi büszkék voltunk, hogy a szoc. tábor egy országa egész európát-ezt a pusztulásra ítélt kereszténynek már nem mondható , magát a töröktől megvédeni sem képes fogyasztócentrikus sáskahadat- megelőzve önálló egyetemi szintű oktatást teremtett meg, amelyben nem kis érdeme volt a csabai születésű Mohácsy Matyi bácsinak, melynek eredményeként felépült egy jelentős kertészeti kultura Magyarországon, melyet az északi kulturállamok csodáltak, a magukat demokratának mondó szarházi hazaárulók 25 év alatt feláldoztak a mocskos unió oltárán. Csak erről a gyenge idegzetűek nem mernek beszélni, mert tudják, hogy most is működik a kgb, csak másként hívják. De megérdemli a magyar a sorsát: most azt harsogja büszkén a rádió, hogy a vitézek-egy rablóháborúban, amelyet csúfosan elvesztettek, hány szovjet katonát öltek meg, azzal az "öntudattal", hogy a bíboros megáldotta a magyar fegyvereket. / 5. parancsolat, bár én nem vagyok hívő / Akkor miről beszélünk???????? A tükörbe kellene köpnünk, nem imádkozni pünkösdön és a románokat, szlovákokat szidni.
dr. sicz györgy