Tiltakozás a balatonfenyvesi kikötő építése ellen

Phylaxa

/ #72 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-05-18 15:03

#69: egybalatoni27 - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Oups. Szerintem ennek semmi értelme. Ha jól látom nem Balatonfenyvesről van szó. 

1. A kikötő megépül és maga örüljön nyugodtan  neki. Most. Pár év múlva már nem így fogja látni, de akkor már másról     fog szólni a történet. Ha erre kerül majd sor, akkor gondolom kiáll majd a fenyvesiek elé és elmondja nekik, hogy tévedett. :)

2. Tiltakozni valami ellen akkor és ott tiltakozhat bárki, ahol akar. Ezt törvény biztosítja.

3. Sértegetni valakit viszont nem szabad. Se egyik oldalon, se a másikon. Főleg nem azért, mert valamit komolyan gondol.     Majd meglátja, hogy egyre nagyobb lesz a tiltakozók köre, ahogy megvalósul az egész és telik az idő.

4. Ön semmire sem tud hivatkozni. Az ellenzők viszont az 1999-es BME hatástanulmányra, amit meg is lehet tekinteni.

5. Kívánom, hogy úgy sikerüljön az egész ahogyan önök várják. Szerintem nem ez fog történni és ezért tiltakoznak egyre többen. Ezt el kell viselniük, főleg úgy, hogy önök az erősebbek és megcsinálják amit álmodnak. Az, hogy mit műveltek valójában, nos, azt is meg fogják látni. :)

Nekem ez a véleményem és remélem, hogy a személyeskedés kikerül ebből a fórumból és továbbra is olvasható lesz mind az ellenzők, mind a támogatók hozzászólása.