"Mentési Lánc" az egészségügyi,- szociális,- és mentési ágazatért

Bladedancer

/ #76

2011-09-18 23:33

Zorán!

Nem hiszek én az időzítésekben. Azt mondják,hogy nincs pénz.Azt mondják recesszió van! Nos amióta az eszemet tudom,sosincs pénz! Ha arra várunk,hogy ők szólnak majd,hogy "hé skacok! van pénz már! mennyit kértek?" az bizony sosem fog megtörténni. Mint ahogyan őket sem érdekli a mi nyomorunk,minket sem kell,hogy érdekeljen az ő nyomoruk. Ők szorongatnak minket,mi őket a magunk módján. Ha a sarkunkra állunk,nem tudnak mit tenni mert akkora rajtuk a nyomás,hogy muszáj leülniük tárgyalni és engedni.Szerintem meg most kitünő az alkalom ,mivel a rendvédelmiek oldalán bebizonyosodik,hogy rossz emberekbe kötöttek bele! Nézd végig a történetet ami eddig kíséri a jelen rezsimet. A gazdagoknak kedvez és a munkavállalókat nyomorgatja tovább.Ezt nem lehet szó nélkül hagyni. Itt már nem egyszerűen csak a pénzről van szó,hanem a tervezett jogfosztásról is. Ami globálisan érint minden munkavállalót. Ez pedig nem játék...nagyon nem.Tehát a rendvédelemmel és az eü-vel ,tényleg rossz emberekbe kötöttek bele!