Újbudai óvoda összevonás

Egy Apa

/ #37 Néhány észrevétel . . .

2015-03-20 13:32

A mai napon elolvastam a csoportban a falon lévő tájékoztatót. Az örök igazság most is érvényes. Ha valami változás ill. változtatás jó, akkor azt nem kell megmagyarázni. Viszont amennyiben rossz, úgy pedig felesleges, mert további kérdések fognak felmerülni amelyek csak alátámasztják a tényt : ez nem helyes döntés. Két apró észrevétel az olvasottakból.                                             - az eddigi 23  helyett 8 magasan képzett " csúcsvezető " látja el majd ugyan azt a feladatot. Tehát a 23 nem volt elég magasan képzett, és a 8 nem közülük kerül ki. Vagy igen, és akkor nem értem.                                                                                                                                                 - a napi kapcsolattartás ugyan olyan zökkenőmentes lesz mint idáig. Csak a vezető egy másik intézményben, a helyettes ill. a tagóvoda vezető pedig csoportban lesz. Megint nem értem. Gondolom csak nekem megy ilyen nehezen ezt felfogni, s csak én látom az ellentmondást. Remélem ez így van, mert egyébként komoly problémák elébe nézünk.                                            Szeretném azt is leszögezni, hogy nem vezérel semmilyen politikai befolyás vagy érdek. Méltatlannak tartanám a politikával foglalkozni egy ilyen kérdésben. Ennek ellenére a következő szabad fordítású idézetet találónak érzem : " A politikus egy olyan ember, aki miközben simogatja a gyermek fejét, a másik kezével ellopja annak nyalókáját! " Tisztelettel: egy apa.