Igazságot, jogot az állatoknak!

Balla Timi

/ #90

2015-02-14 11:47

Először is,a nevem Balla Timea,Debreceni születesű,de most mar lassan 3 eve Nemeto.-ban elo ÁLLATBARÁT vagyok.Két cicam van,es lassan 4 honapja egy talalt,sima hetköznapi  galambom,aki hala Molnar Livia hozzaerto,es szakszerű tanacsainak,lassan meggyógyúl es szabadon engedhető.Először bennem is voltak fenntartasok a galambokkal kapcsolatban,de eszembe sem jutott,hogy ne hozzam haza es ne segitsek! Miota itt van,ra kellett,hogy döbbenjek,mennyi tevhit van ezekről a madarakrol!Hihetetlenül okosak!Nem kaptam el semmilyen betegseget! Egyszerűen csodalatos! Es nem erdekel,hogy nem postagalamb,nem versenygalamb,nem egy fekete rigó,nem egy sas.A legtöbb embernek egy sima varosi galamb,nekem egy csodalatos előleny!Nincs különbseg elet es elet között! Ha mi emberek gondoljuk magunkat az evolúció csucsanak,akkor tiszteletben kellene tartanunk minden eletformat!Szamomra mindegy kutya,macska,vereb,galamb,mindegy,ha latom bajban van,beteg,segitek! Ezert vagyok EMBER!A szüleim nagyon szegeny es nem tanult emberek,mint egyesek itt is ,akik osztjak azt eszt,de nekem ezt tanitottak.Tehat ez még csak nem is iskola kérdése. Pusztan empatia es tisztelet.Most ugyan szepen fogalmaztam,de ez a sok mocskolodas es sok kegyetlenseg,ami folyik az allatokkal,kiboritja a bilit nalam! Az tuti ha pasi lennek,leosztanek jo par embernek,jo par pofont! Es amig sok ember itt kritizalja Molnar Livia,es mas oldalakon mas alkatvedőket,mert ismerek egy parat,azt az energiat es időt fordithatnak ertelmes dolgokra is. Imadom a galambom,es ha latok egy beteget,ujra befogadom! Örulok,hogy mrgismerhettem Molnar Liviat,ezt a csodalatos embert! Es magasrol tojok azokra,akik ellene vannak! Nincs különbseg elet es elet kozott! 




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...