Igazságot, jogot az állatoknak!

Szabó T.

/ #47 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-06 13:29

#46: Lívia Molnár - Re: Re: Re: Re:  

 Hölgyem!

Vadász és vadász között is van különbség! Ha nem lenne vadgazdálkodás, az erkélyéről a muskátlit is leennék a túlszaporodott növényevők. Ön eléggé el van tévedve! A vadász nem tehet azt az állattal, amit akar, a vadgazdálkodás pedig nem szórakozás! Nem csupán a vadak selejtezése tartozik hozzá, hanem az etetésük, gondozásuk is. Ezek szerint Ön akkor is utálja a vadászt, mikor a combig érő hóban a vállán cipeli el az etetőig a takarmányt? Órákat vitatkozhatnánk róla, hogy a vadászat jó, vagy rossz. Ellenben ha mi nem lőnénk ki a beteg, hibás, gyenge tarvadat, akkor előfordulhat, hogy egy idő után 3 lábú és 4 fülű őzikék szaladgálnának. Természetes körülmények között ezt a feladatot a ragadozók elvégeznék. Erre az országba néha betévedő egy-egy medve, vagy néhány farkas meglehetősen kevésnek bizonyul, így marad a vadgazdálkodás.

Önnek meggyőződése, hogy Önnek van igaza? Nem értem, miért beszél az állatvédők nevében? A hivatásos vadászokkal sok állatvédő szervezet együttműködik, személy szerint velem is. Bizony nem osztják az Ön véleményét. Érdekes módon Önnek határozott vélemény van arról, amit nem is ismer. Ráadásul ezt királyi többessel hangsúlyozza az állatvédők nevében. Több fórumon láttam beszélgetéseket erről a petícióról, én is így találtam rá. Bizony nem aratott osztatlan sikert, inkább az ellenkezője. Nem tartom helyesnek, hogy Ön mások nevében nyilatkozik. Alaposan át kéne gondolnia a szavait, mielőtt leírja. Ön alapból támad mindenkit, ez nagyon helytelen akkor, ha valamit el szeretne érni. Hasonlatosan helytelen olyan rétegek nevében nyilatkozni, akik közül csak a töredék véleményével találkozott.

Biztos helyes magára haragítania az állatvédőket, a galambászokat, vadászokat és az áltlag polgárokat? 

Tisztelettel:

Szabó T.




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...