Aláírás a kormány támogatására és újabb külön adók bevezetésére

Young Boys

/ #58 komment!

2015-01-02 12:33

Én nem tudom hogy ki ez az agyhalott aki ezt a peticiót indította de hogy az elmegyógyintézetben kirakatban mutogatnák az holt tuti ziher...

Na de nézzük csak a kérdéseiket!

1-"Hol van az a négy millió nyomorban élő ember akikről állandóan regélnek?"

Válasz:Nincs rá pénzük és idejük hogy tüntessenek mert az életben maradásért küzdenek...

2-"A facebookon panaszkodók ezreinek miből tellik internetre?"

Sok ezer embernek csak ez az egyetlen kapcsolata van a nagyvilággal és olcsőbb TV-internet csomagot venni mint külön külön mind a kettőt!

3-"Az évi 5 ezer forintos megye matricát megváltani nem akaró autósnak miből tellik autóra és benzinre."

Onnan hogy megdolgozunk érte...Vért verejtéket izzadva...

4-" A tüntetéseken márkás ruhákban és okos telefonnal hőbörgők ezrei miből élnek?"

Neked nem mindegy?Adófizető állampolgárok és nem politikusok!

5-"A diákok jelentős része szintén márkás ruhákban és a legmodernebb okos telefonnal vagy tábla géppel jár iskolába. Ennek ellenére különböző áll civil szervezetek tiltakoznak a diplomához kötött nyelvvizsga és a közmunkához kötött érettségi ellen!"

A diákok 99%-a felvette a diák hitelt hogy a tanulmányait és a hozzá kapcsolódó költségeket fedezni tudja...És ha a NAV elnökének nem kell tudnia csak lováriúl mert az az anyanyelve akkor a diplomához miért kell nyelvvizsga?

6-". Az ország folyamatosan fejlődik."

Mármint ki szerint is?Mert én csak az árak felfelé fejlődését tapasztalom a fizetésem stagnálása érték csökkenése mellet...

7-"A gazdasági növekedéssel több pénz kerül az emberek zsebébe, de ezzel párhuzamosan a folyamatosan növő igények kielégítésére további fejlesztéseket kell eszközölni- lásd autópálya építés, szélessávú internet. Ez elngedhetetlenül azzal jár, hogy az államháztartási keretből több pénzt kell beruházásokra költeni"

Ez mind azért van mert így lehet stadiont építetni a saját kertjébe az illetékesnek amelyet évi 50 millió forintért adott bérbe a stadionnak amely működését a mi zsebünkből elvont pénzből finanszíroznak...A másik hogy az autópálya és stadion építési pénzekből 25-30% a korrupt politikusok zsebébe vándorol...Lásd Szijjártó, Rogán, Orbán...

Úgy hogy itt igazatt kell hogy adjak...Valóban eberek zsebébe vándorol több pénz...Lásd a 148 leggazdagabb magyar több mint 3000 milliárd forintnyi vagyonát...

Nemzetközi felmérések alapján magyarországról a módszerváltás óta 27480 milliárd DOLLÁR VÁNDOROLT KI MAGÁN VAGYONBA(ez kb majd a kétszerese az állam adóságunknak)!!!!Ebből csak kb 7000 milliárd Dollár az elmúlt 5 évben...Úgy hogy van gazdasági növekedés de csak néhány 100 ember számára...

Szerintem a ZSIDESZ és szimpatizánsai jobb ha halgatnak...

YB