Mondj nemet a Klubrádió megszüntetésére

gnozis

/ #3057

2011-06-15 19:50

Irisz 2434es a 98. oldalrol,teljesen egyetertek!!!!Igen, valoban tudni lehetett!!!!!!!!!!
Az Orban 1998as vitajaban -Horn Gyulaval-mar erezheto volt a ra es az egesz Fideszre oly jellemzo cinizmus es a beteg termeszetuk,/akkor felvettem,megvan vidon meg ma is/ sajnos , hogy akkor csak nagyon kevesen lattak , ereztek ezt elore....nagyon egyedul ereztem magam akkor evvel...megis azt kivanom barcsak soha ne lett volna igazam!
Azota is csak azt kivanom , hogy lassak vegre az emberek is a valosagot es tanuljanak mar vegre belole!!!!!!! a Fidesznek meg azt kivanom, hogy minden mocsok amit elkovettek, gondolatban, szoban es tettben es amit meg elkovetni fognak, szalljon vissza rajuk, hogy soha tobbe ne tudjak magukrol lemosni a gyalazatukat! Ennyi boven eleg is lenne, ennel rosszabbat nem kivanok nekik.
Szamitottam ra, hogy nem valtozik majd a termeszetuk a 2/3 ellenere sem ....SOT!!!!!!!!!!!!!
Egy idore elhallgattathatnak szinte mindenkit, a Klubradiot is a hivatalos csatornakon de annal nagyobb erovel kell majd szembe nezniuk amikor mar mindannyiunknak elegunk lesz beloluk, a sajat 2/3 nak is!Ennek eljon az ideje , ebben biztos vagyok!!!
Szeretnem ha a Klubradio megtalalna a lehetoseget, hogy akar mas modon is hallgathassuk es velemenyt mondhassunk, legalabb iternetten keresztul es ha mod van ra az ATV en at is.
Nem szabad engedni, hogy megszakadjon a kapcsolat es elvesszen ez az onmagaban is nagyon ertekes
lehetoseg, mivel csak ez az egy van mar regota!!!! koszonet a Klubradio munkatarsai es a hallgatok batorsaganak es kitatasanak!!!!!!!!
Szuksegunk van rad Klubradio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!