Mondj nemet a Klubrádió megszüntetésére


Vendég

/ #2983

2011-06-15 18:50

Olyan jó lenne egy olyan ország állampolgára lenni, ahol a szabadvélemény nyilvánítása érték. Demokráciákban ez így van! Értő fülekkel hallgatni a másként gndokozókat, hogy hátha megértésre talál valami, meginog az a fene negy önbizalom, és mindentudás.
Olyan országban szeretnék élni, ahol nem kétsége, hogy a szabad sajtónak van e tere, ahol lehet hozzáférni, és véleméynt mondani, ahol nem kell peticiókat gyűjteni, hogy sugározzék száz virág.
Olyan országban szeretnék élni, ahol lehet értő módon párbeszédet folytatni, és nem csak zenét hallgatva élni a mindennapokat. Olyan országban, ahol én választhatom meg, hogy mikor mit akarok hallgatni, és nem egy MÉDIAHATÓSÁG dönti el, hogy lehet- e, vagy nem. A Klunrádió esetleges elhallgatása merénylet a szabadsajtó, és a véleménynyilvánítása szabadság ellen!
Én akarom hallgatni a KLB rádiót, ha úton vagyok, ha olyan térségben vagyok, ahol ez fogható. Nekem fontos! Neked is?
Csatlakozzunk minél többen, és fejezük ki szabad akaratunkat a demokrácia értékei mellett. Berki Judit Bátonyterenye