Legyen választható a jelenleg még kötelező védőoltás


Vendég

/ #104

2013-12-28 09:57

Kedves Szülőtársaim!

Nagyon alapos indokok szerint kell megfontolni gyermekeink védőoltását! Nekem 2 gyermekem is beteg lett! A fiam a 15 éves korban kapott májgyulladás elleni oltástól, a kisebbik lányom pedig alig másfél évesen beadott MMR oltás óta küzd, számtalan betegséggel! Az oltások beadása előtt egyik gyermekem sem volt beteg! Ma azonban mindkettőnek egész életére kiható problémákkal kell együtt élnie! Lehet ugyan némileg javitani az állapotukon, de a "beszerzett oltásmellékhatás" - mint pl. az enyhe értelmi fogyatékosság és az autista zavar sajnos nem győzhető le teljes egészében!Nagyon hallgatok azokra a tudós-kutató orvosokra, akik kisérleteikkel, tanulmányaikkal bebizonyitották, mennyire károsak a kötelező, "hasznos" védőoltások!
Én küzdeni fogok az ellen, hogy a beteg kislányom a soron következő MMR oltást biztosan nem fogja megkapni! És ez csak az én problémám! Sok százezer szülő véleménye is nagyon fontos lenne, akinek érzése szerint valamelyik beerőszakolt oltástól sokkal súlyosabb gondjai lettek!

Nagyon nehéz okosnak és felelősségteljesnek lenni! De arra kérek minden szülőt, gondolkodjon!

Üdvözlet Mindenkinek! A.