Maradjon meg a Budapesti Vidámpark!


Vendég

/ #22

2013-10-11 19:29

Ki vagyok akadva!!!!!!! Hát már mindent szabad! Semmi sem szent? 175 év az nulla? A tradíció nulla? A gyerekek öröme nulla? A zárás előtt egy héttel ott voltam a lányommal, kígyózott a sor, özönlöttek a vidéki buszok, (mai és régi gyerekekkel). Szóba elegyedtem egy VIDÁMPARKi dolgozóval. Kérdeztem mi igaz, abból hogy csappant a forgalom, azt mondta semmi. Csak félve mert nyilatkozni, de ő is elmondta, hogy a közgyűlés nem szavazta meg a nyitva tartást, mert nyertek egy valag pénzt . Ráadásul úgy tudja, az Állatkertnek csak nyűg a hullámvasút és nem akar vele foglalkozni. A sikeres játékokra (pl: T-Rex) pedig nincs vevő. A belépő kicsit drága, de pont emiatt nem volt ráfizetéses. Viszont majdnem mindenre korlátlan számban fel lehetett ülni. Ha valaki szerette a gyerekét idehozni, a belépő árát azért összespórolta. A VIDÁMPARK valóban lepusztult és gazdátlan képet mutat, de a cikkben említett pénz töredékéből vissza állíthatták volna azt a régi vurstli hangulatot (ha már annyira népnemzetiek, hagyomány ápolók), ami az akkori gyerekeknek megfelelt, így a maiak is élvezték volna. (talán ők még nem hülyültek meg, úgy mint néhány felnőtt). A liget hangulatát nem szabad egy giga élményparkkal lerombolni, hisz sokakat szép emlék fűz ehhez a helyhez, hisz szüleikkel (akik már nem élnek) ide jártak. A Múzeum, Vidámpark, Állatkert, Cirkusz szentnégyességet sem szabad megbontani, mert rengeteg vidékről jött gyerek itt mindent egy helyben megkapott. GÁTLÁSTALAN, ÖNZŐ ROMBOLÁS, A KÖZAKARAT SEMMIBE VÉTELE, A GYEREKEK MEGFOSZTÁSA EGY 175 ÉVE SZERETETT HELYTŐL, A FELNŐTTEK MEGFOSZTÁSA SZERETETT EMLÉKEIKTŐL, KI VOLT AZ A BAROM AKI, BOCSÁNAT BARMOK, AKIK ÍGY MERÉSZELTEK DÖNTENI?????!!!!!A hullámvasút alatt régen volt egy alvó óriás. Most már nincs ott. Azt mondják felébredt és magasabb pozícióba került.