Küzdjünk együtt! Ne vegyék el a beteg gyermekek támogatásait!


Vendég

/ #1019

2013-07-02 15:49

Szemét dolognak tartom mert egy hónapja még azt mondták,hogy nem veszik el most meg mindenkit hátba szúrnak!!!!Nem 10000-el lesz kevesebb hanem 20000-el mert a gyógyszereket ki is kell váltani ami a napi gyógyszerekre vonatkozva csak havi 8-9000ft.Még se vitamin se plusz ha kell, és a nem állandó fújót nem is számoltam sem a só oldatot az inhalálóba!Szóval a gyereké a családi de még abból a 12000ft-ból az ovit és a sulit is fizessük ki a gyógyszerek mellett,sőt még ruházzuk is.De semmire sem elég és sajnos nekem sincs munkám!!!!Pótolni nem tudom annyival,hogy enni is maradjon!!Én mindig kiváltom a gyógyszereket de ne velünk fizettessék meg azt amit más szülő/Tisztelet a kivételnek/Nem tett meg csak a pénz kell belőle!Ez az egyik indok az elvételre!Én nem a gyerek pénzéből élek de ha valaki utánanéz szerintem szerintem más sem igen mert bizony ők sem jószántukból lettek betegek!Abból a kis pénzből próbáljuk nekik mind azt megadni amit csak lehet!A miniszter úr könnyen beszél a magántanuló gyerekei mellett!Neki nem gond minden napi kenyeret,gyógyszert tenni az asztalra!Nekem bizony hónap végén még ezt is meg kell oldani mert a gyerek az első!!Szóval ki a hazug?