Vonják vissza Vészabó Noémi amatőr, giccsfestő Munkácsy Mihály-díját
Vonják vissza Vészabó Noémi amatőr, giccsfestő Munkácsy Mihály-díját / Közlemények / Egy „amatőr giccsfestő” is kapott Munkácsy-díjat – művészek tiltakoznak a fura döntés miatt / Hozzászólások
|
Vendég |
#12025-03-26 16:32A sajtóban megjelent festmények jelentős része plagizált. |
|
| |
|
Vendég |
#2 Re:2025-03-26 17:26az, hogy valaki lefesti másnak a művét, főleg azokét, akik már több száz éve nem élnek, nem az. nem védeni szeretném, csak a szerzői jogai pl. da Vinci-nek már régen nem élnek. bőven elég, hogy nincs tehetsége önállóan alkotni, végeztség nélkül, szakmai elismerés nélkül pedig szégyen. az aki mestereként tekintene erre a nőre (ahogy magára a Munkácsy díjjal már nem tekint diákként), ne várjon hú de nagy fejlődést. |
|
| |
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.