Ítéljék el Detek alpolgármester fiát az állatkínzásért, és más állatkínzót is vonjanak felelősségre
Ítéljék el Detek alpolgármester fiát az állatkínzásért, és más állatkínzót is vonjanak felelősségre / Közlemények / Aláírások leadása / Hozzászólások
|
Vendég |
#12016-02-05 12:26SZUPER !!!! |
|
| |
|
Vendég |
#22016-02-05 12:39Köszönöm a tájékoztatást és várom a továbbiakat Üdvözlettel:Fábiánné Kovács Éva |
|
| |
|
Vendég |
#32016-02-05 12:40Véleményem szerint le kellett volna írni, hogy az általános iskolákban, sőt már az óvodákban tegyék kötelezővé az állatvédelem oktatását!!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#42016-02-05 13:40Tanítani az állatok tisztelet már az iskolában. Egy állatkínzó se gondolja, hogy megteheti az állatok kínzását. Elég már, elég, mert elviselhetetlen a normális lelkületű embereknek. Persze a sintértelepek is. |
|
| |
|
Vendég |
#52016-02-05 13:45Ítèljèk el! Felelnie kell! |
|
| |
Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)
2016-02-05 14:25- Date of removal: 2016-02-05
- Eltávolítás oka:
|
Vendég |
#72016-02-05 14:44Szigorúbb büntetés járna az állatkínzóknak. Minden civil szervezet kapjon állami támogatást! Szükség lenne egy állatvédelmi rendszer kiépítésére, ami a rendőrséggel együtt müködik. Meg kell szüntetni a sintértelepeket! |
|
| |
|
Vendég |
#82016-02-05 15:01Minden állatkínzó kerüljön ràcs mögé! Nemcsak ő, az összes tobbi is! Mutassuk meg hogy ha összefogunk akkor igenis egyuttes érővel elérhetünk valamit! :) |
|
| |
|
Vendég |
#92016-02-05 15:15Köszönet a munkátokért,boldogsággal tölt el,hogy mindenki túllépve személyes sérelmein egy emberként kiáll egy fontos ügyért.Tisztelettel Bodi66 és az egész családja. |
|
| |
|
Vendég |
#102016-02-05 15:21Hála és köszönet. :) |
|
| |
|
Vendég |
#112016-02-05 15:32Letöltendő börtönt neki!!! |
|
| |
|
Kékmadár |
#12 Állatkínzó2016-02-05 15:34Letöltendő börtönt neki!!! |
|
| |
|
állatbarát, állatokat szerető magyar |
#13 Re: Állatkínzó2016-02-05 16:23Ideje lenne, mert a felfüggesztett börtönbüntetést az elkövetők nem veszik komolyan, nem okulnak a bírósági felfüggesztett börtönbünetés morális súlyából! Igen, ténylegesen letöltendő büntetés kell és szükséges kiszabni! |
|
| |
|
Vendég |
#142016-02-05 16:26Kedves Szervezők, Résztvevők, Lebonyolítók, az Állatok jogaiért, védelméért kiállók, Küzdők! Köszönjük az oly régóta esedékes ötletet, petíciót, szervezést, munkát, a tüntetést, a bátor kiállást, a lebonyolítást, a petíció átadását. Mindazok nevében, akik csak aláírásukkal, de teljes szívügyüknek tekintve támogatták ezt az ügyet. Bízunk abban, hogy nem volt hiábavaló a fáradozás és meghalló fülekre, megértő elmékre, megérző lelkekre talált! Köszönjük. Tisztelettel: Saághy Lászlóné |
|
| |
|
Vendég |
#152016-02-05 17:57Köszönjük a munkátokat! Reméljük nyitott fülekre talál a beadvány... |
|
| |
|
Vendég |
#162016-02-05 18:07Köszönjük az információt ! |
|
| |
|
Vendég |
#172016-02-05 18:16Szőllősi György Bagoly Istvánné |
|
| |
|
Vendég |
#182016-02-05 20:04Az LMP-nél remélem jó kezekben lesz a petíció és lépni fognak ez ügyben. |
|
| |
|
Vendég |
#192016-02-05 20:22Köszönjük a munkátokat! |
|
| |
|
natoferi |
#20 Köszönet!2016-02-05 20:23Köszönjük a munkátokat! |
|
| |
|
Vendég |
#212016-02-05 20:25Köszönjük az információt! |
|
| |
|
Vendég |
#222016-02-05 20:43Az állatokat nem kötelező szeretni!!!....nem tehetnek róla,hogy itt élnek velünk...!!!(nagyon szeretem őket még a hangyát is kikerülöm)aki 1 védtelen kis állat életét ilyen brutális módon eltudja venni annak csak azt tudom kívánni,hogy ilyen érzésben legyen része a földi élet elhagyásakor. |
|
| |
|
Vendég |
#232016-02-05 21:10Még a husz év is kevés lenne nekik! |
|
| |
|
Vendég |
#242016-02-06 04:27Gratulálok! Remélem mindenki, aki állatokat bánt megkapja a büntetését. Üdvözlettel: Mencsik Margit |
|
| |
|
Eszter |
#252016-02-06 05:28Egy ilyennek nincs helye a társadalomban |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.