Ítéljék el Detek alpolgármester fiát az állatkínzásért, és más állatkínzót is vonjanak felelősségre
Ítéljék el Detek alpolgármester fiát az állatkínzásért, és más állatkínzót is vonjanak felelősségre / Közlemények / Együtt Egy Közös Ügyért! Együtt Az Állatkínzás Ellen! A TÜNTETÉS NAPJA / Hozzászólások
|
Vendég |
#12016-01-15 06:33ott leszek |
|
| |
|
Vendég |
#22016-01-15 06:35Aki kiirta hogy tilos alairni az hulye!! Azok nevet irja fel 2-3 nev akik elkezdtek az egesz megmozdulast de a nevek nem nyilvanosak... tamogatom a megmozdulast es remelem sikerul ott lennem is! UJPESTI ALLATMENTO LIGA mellett! ;) |
|
| |
|
Vendég |
#32016-01-15 09:23Négylabú barátaink is csatlakozhatnak esetleg a tömeghez? |
|
| |
|
Vendég |
#42016-01-15 09:25Nem spam!!!! Tisztességes, rendes petíció egy igaz ügyért! Nyugodtan alá lehet írni, lehet terjeszteni, hogy elrettentő például szolgáljon a büntetés azoknak, akik hajlamosak lennének ilyent tenni!!! |
|
| |
![]() Anonymous |
#5 Re:2016-01-15 10:59A peldas buntetest a deteki meszaros csoportban a facebookon irtak, hogy nem szabad alairni. En alairtam es utana olvastam vsak...vegulis mindegy...es a nevek nyilvanosak, mert mindenkiet latom...de nem veszek ossze senkivel ezen |
|
| |
|
Dr.E.Pixel |
#8 Re: Re:2016-01-15 12:38#7: - Re: KÖSZÖNJÜK !!! Nagyon szépen köszönöm a tájékoztatást!!! - az egész családom nevében. Természetesen (!!!) ->
OTT LESZÜNK !!!!!
Köszönettel: Pálma és családja
|
|
| |
|
Tímea Szabó A petíció szerzője |
#9 Re:2016-01-15 13:05Több helyen is azt írják külföldi oldalakon is, hogy adatgyűjtéses oldal, másik 2-3 oldallal együtt. Nézzetek utána, nekem is úgy szóltak miután aláírtam. |
|
| |
|
Vendég |
#102016-01-15 13:26Sajnos nem tudok ott lenni, viszont osztom ezerrel a fb-on és beszélek róla mindenkinek. Szívböl remélem, hogy az a szemét megkapja a megérdemelt büntetését és hogy végre tényleg elindul az àlllatkínzókra szigorúan kiszabott büntetések osztása. Minden tiszteletem az önöké. |
|
| |
|
Andras |
#112016-01-15 13:37OTT LESZEK! |
|
| |
|
Tímea Szabó A petíció szerzője |
#122016-01-15 13:41Midenkinek koszonik, akik eljonnek! |
|
| |
|
Vendég |
#132016-01-15 13:46Simicska Lászlóné |
|
| |
|
Vendég |
#142016-01-15 14:52Ott leszek |
|
| |
|
Vendég |
#152016-01-15 15:32egyértelmű, 3 év ! |
|
| |
|
Vendég |
#162016-01-15 15:33 ALAP HOGY OTT LESZEK ! Affetto a nickem |
|
| |
|
Vendég |
#172016-01-15 15:34nem csak őt, az összes többit , ééééééssssssssssss igen alap, hogy ott leszek..... |
|
| |
|
Vendég |
#182016-01-15 16:12Én ezt már aláírtam a face-n |
|
| |
|
Vendég |
#192016-01-15 16:47Nem érdekel, a kiírás az sem, hogy kamu vagy sem.! Az állatkínzás akkor is fennálló dolog, ezért meg kell büntetni azokat akik nem bánnak az állatokkal, megfelelő módon! Többen lesznek a Nyugatinál, mint ahányan aláírták, mivel nincs mindenkinek lehetősége arra, hogy aláírja. Eljött már az ideje, hogy végre megbüntessék súlyosan az állatkínzót ! Senkire nincs rá kényszerítve, hogy állatot tartson, főleg még bántalmazza is azokat, akár a sajátját, akár másét! |
|
| |
|
Vendég |
#202016-01-15 16:47Miért várunk ilyen sokáig? (több, mint egy hónap). |
|
| |
|
Tímea Szabó A petíció szerzője |
#21 Re: Re: Re:2016-01-15 17:27 |
|
| |
|
Vendég |
#222016-01-15 20:10Ugyan azt kéne csinálni velük mint, amit ők tesznek az állatokkal :) Kíváncsi lennék az vicces lenne e nekik ;) |
|
| |
|
Vendég |
#232016-01-15 23:08Szerintem is súlyos büntetést érdemel |
|
| |
|
Vendég |
#242016-01-15 23:28Sajnos személyesen nem tudok a tűntetésen részt venni, de maximálisan egyetértek es támogatom Önöket!! Köszönöm az állatok nevében!! Adrien |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.
